Co się stanie

gdy krupier blackjacka popełnia błąd

Ustawodawstwo pozwoli istniejących obiektów, takich jak rzeki i sądu racinos, a także ich сателлитным аванпостам, oferować legalne zakłady sportowe co się stanie.

Jednak rozdzielczość takich stawek przyniesie jako bezpośredni dochód, jak i przyciągnie więcej graczy w gry lokalu stanu gdy booth zacznie znów grać w gry hazardowe. Według raportu ESPN, NFL nie uczestniczyła w dyskusjach na temat projektu ustawy o Indianie co się dzieje. Senator John Ford (R-Terre Haute) wprowadziła SB 405 w piątek, a представительАлан Morrison (R-Terre Haute) złożył towarzyszący projekt ustawy do Izby reprezentantów stanu Indiana w poniedziałek. W ramach oferty Forda, operatorzy będą musieli zapłacić zaliczki w wysokości nie mniejszej niż 500 000 dolarów za licencję na zakłady sportowe. Pomimo pewnych zastrzeżeń Krajowego stowarzyszenia studenckiego atletyki, dla studentów sportów nie ma wyjątków, sugerujących, że sportowym ksiąg stanu Indiana będzie jest dozwolone oferować kursy na pełne menu zawodów gdy krupier blackjacka popełnia błąd. Jednym z najbardziej interesujących aspektów projektu ustawy jest oczywisty wpływ profesjonalnych lig sportowych na ustawodawstwo co powoduje. Warmińsko-mazurskie teraz staje się 10-m stan, w którym przewiduje się przyjęcie ustawy o legalizacji zakładów sportowych, jeżeli sąd Najwyższy orzeka na korzyść New Jersey że oddzielne pot w pokerze. Nie wiadomo, czy projekt ustawy jest również opłaty innych ligach lub wytycznych organów co oznacza czek w pokerze.

Jak i większość innych ustaw, rozważających zjednoczonymi w całym kraju, ustawa ta zależy od decyzji Christie przeciwko NCAA w sądzie Najwyższym. Decyzja spodziewana jest w ciągu najbliższych sześciu miesięcy w jakich kasyno otwarte poker roomy.