Kto jest właścicielem kasyna америстар st. Charles

Ia

Akcjonariusze dewelopera automatów International Game Technology głosowanie 10 lutego za podpisanie w MGM Grand w Las Vegas umowy o połączeniu spółki z лотерейным dostawcą GTECH Holdings kto jest właścicielem kasyna америстар st. Charles. GTECH zapłaci 4,7 miliarda dolarów w gotówce i akcjach, biorąc na siebie 1,7 miliarda dolarów długu IGT, posiadając 80%, a pozostałe 20% będzie należeć do akcjonariuszy IGT mo.

Warunki umowy połączą GTECH Holdings i IGT w jedną firmę i będą mieć siedzibę w wielkiej Brytanii kto jest właścicielem kasyna ameristar w council bluffs. Pojemność siedziba będzie umieszczony w Rzymie, Las Vegas i Rhode Island Ia.
Wstępne negocjacje na temat zakupu pomiędzy dwoma stronami rozpoczęły się w lipcu 2014 roku automaty lotsa płacą prawdziwe pieniądze. Dostawca technologii dla loterii i gier hazardowych GTECH zmieni warunki jego nabycia we wrześniu 2014 roku, aby zapewnić kredytowy kapitał w wysokości 4,7 mld dolarów, niezbędny do zakończenia jego zakupu porady i wskazówki dotyczące gry automatów lotsa. Firma GTECH ogłosiła, że podpisała pięcioletnią umowę o świadczenie usług na kwotę 2,6 mld dolarów, z syndykatem z dwudziestu banków, aby zakończyć zakup Międzynarodowej technologii gry (IGT)w listopadzie. Umowa o finansowaniu zapewni GTECH SpA multi kredyt na kwotę 1,4 miliarda dolarów automaty lotsa wygrywają prawdziwe pieniądze.
Firmy również udzielono jeszcze 850 milionów euro w postaci otwartego kredytu, do którego może uzyskać dostęp. IGT zaplanowała specjalne spotkanie ze swoimi akcjonariuszy do głosowania na wniosek wraz z kilkoma innymi kwestiami, które powinny być wspierane i zatwierdzone, w tym zatwierdzenie akcji zwykłych IGT, warunki zamknięcia umowy z GTECH Holdings i uzyskanie niezbędnych pozwoleń na gry, które są niezbędne do promowania regulatorami gier stanu Nevada. Otrzymuj najnowsze wieści o grach hazardowych od Calvina Eira zupełnie nowy kasynie online w Uk.