Gry

gry hazardowe aplikacji blackjacka na prawdziwe pieniądze

Londyńska firma Wirex, oferująca chmury hybrydowej platformy osobistego, usługi bankowe, nawiązała współpracę z japońską grupą usług finansowych SBI Holdings, aby uruchomić joint venture gry.
W 2016 roku brytyjski starcie wydał kartę kredytową w wirtualnej walucie poprzez swoją aplikację mobilną. Wirex, która posiada również biuro w Kijowie na Ukrainie, rozważa możliwość rozszerzenia swojej obecności na całym świecie, zwłaszcza w Azji.

Wcześniej w tym miesiącu wieżowiec tokyo giełda bitFlyer zaprezentowała перезаряжаемую przedpłaconą kartę Visa, którą użytkownicy mogą zasilić za pomocą BTC i używać w sklepach w Japonii, przyjmujących karty Visa aplikacje na gamstop. Kluczowe rynki, według Hana, zawierają Singapuru i Malezji, a także Indii i Chin w przyszłości.

Wirex, która pozwala na ponad 900 000 klientów w 130 krajach użyć криптовалюты w sieciach kart Visa na całym świecie, nie jest obca dla japońskiego sektora monet bonus bez depozytu hazard w aplikacjach. komunikacji w siedzibie Wirex Global gry hazardowe aplikacji blackjacka na prawdziwe pieniądze. Partnerstwo z SBI Holdings pomoże Wirex przejść na tradycyjne rynki, podczas gdy japońska firma otrzyma dostęp do doświadczenia i public starcie w sektorze finansowym, opierającym się na блокчейне poprawiono czy kasyno na paddy power.
Joint venture, która uzyskała tytuł SBI Wirex Asia, mających na wydanie japońskie karty płatniczej z kryptowalutę i rozwój innych wspólnych przedsięwzięć w zakresie monet, technologii rozproszonej rachunkowości książki (DLT) i płatności dobry czy paddy power poker.