Kasynie Hollywood i мэрилендские wysokości

sloty dla darmowej rozrywki bez pobierania

Jednak plan wymaga na 500 milionów dolarów więcej wydatków, niż wersja w Domu, jak i zwolennicy Domy stykają się z pięty w stosunku do wszelkich niezabezpieczonych wydatków kasynie Hollywood i мэрилендские wysokości. We wtorek Senatu i komisji Izby reprezentantów zatwierdziła poszczególne plany, przy czym wersja Izby reprezentantów zawierał postanowienie, które pozwalało by w kasynie online i gry w pokera. Korzystny ukłon Komisji finansów Izby reprezentantów nie był zupełnie nieoczekiwany, ponieważ w zeszłym miesiącu Komisja nadzoru nad grami zatwierdził HB 649, przedstawiciela.

Minęło prawie trzy lata, odkąd gubernator stanu New Jersey Chris Christie zatwierdził przepisy swojego stanu o grach hazardowych w Internecie, i od tego czasu żaden stan nie zbliżył się do tego, aby przyłączyć się do New Jersey, Nevadzie i Делавэру w внутригосударственном online-gry puli. Zgodnie z Penn Live, niedrogi plan Domu znajdują się rezerwy przychody w wysokości 24 milionów dolarów w formie jednorazowej opłaty za licencję na gry hazardowe w Internecie plus 120 milionów dolarów w postaci podatków od hazardu w Internecie hollywood casino i teatralna ul. lewis. Przyszłość online hazardu Pensylwanii jest zagrożone, tak jak ciała ustawodawcze stanu nadal się kłócić z powodu swojego dawno wygasła budżetu sloty za darmo bez pobierania. Lider większości w Senacie Jake Corman – republikanin, jak i Payne – powiedział NBC Filadelfia, że w Senacie nie było wystarczającej pomocy oferowanej przez Izbę reprezentantów ekspansji hazardu, która obejmuje również zezwolenie automatów w miejscach OTB operatorów torach i będzie wymagać od mieszkańców stanu zapłacić podatek dochodowy od wygranych w loterii sloty dla darmowej rozrywki bez pobierania. Plan Senatu został zatwierdzony przy wsparciu dwupartyjnych partii, i, jak mówią, Wolf znajduje się na pokładzie.
Przedstawiciel Joe Маркосек, wysoki rangą demokrata w komisji finansów Izby reprezentantów powiedział, że wysyłanie tego budżetu Вольфу na zatwierdzenie był "pełnym niepowodzeniem" automaty do gry za darmo z bonusem.