Dlaczego hazard jest zabronione

7 2 najgorszych pokera z rozdaniem

Dla fanów Leafs innowacja/trick będą mieć mieszane wartość, jak tylko dowiedzą się, że ich zespół jest do bani w trzech wymiarach, tak samo źle, jak w dwóch. Z drugiej strony, gofry są różnego rodzaju fale i zagłębienia.
W ten sposób, można by powiedzieć, że waffles podobna do 3D-cholera dlaczego hazard jest zabronione. Po rozpoczęciu sezonu z zupełnie niespodziewanej zwycięskiej serii czterech gier, Smutki wrócili na ziemię/lód, aby zająć swój zwykły status mieszkańca piwnicy, w Północno-Wschodnim rejonie 7 i 11 w rozwiązania krzyżówki w kości.

Kilka wafli wyrwała się na wolność w powietrzu i przeleciała dość majestatycznie i dalej, niż te, które były zebrane razem" 7 8 9 10 asa w pokera. Czy kiedykolwiek słyszałeś wyrażenie "spłaszczony, jak cholera"? To dlatego, że naleśniki, hm, płaskie 7 2 najgorszych pokera z rozdaniem.
Według Bruce ' a Arthura z National Post, świadek powiedział, że zirytowany fanem "rzucił [gofry] z nadmierną siłą i autorytetem, i wszystko na raz .. 7 2 nazwa pokerowej ręki. Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira. Napastnik "Liści "Colby Armstrong wystąpił za swoją drużynę, kiedy zapytał:" Kto przynosi gofry na mecz hokeja?" Niestety, nikt nie miał odwagi zgłosić Kolby, że żałosne goleń, który jego zespół zorganizował w nocy, nawet technicznie nie квалифицировалось jak hokej.