Znaczenie przygotowywania black jack

czy kości niezgodne z prawem na Florydzie

Miles Sachs, szef oddziałów firmy Ellmount Gaming, powiedział: "Większość oddziałów i kierowników oddziałów próbują zrozumieć podstawy tego, co jest wymagane w celu zapewnienia zgodności z ich stron internetowych i praktyk biznesowych wymagania odpowiednich organów regulacyjnych, ale czasami jest to bardzo trudne ze względu na to, jak skomplikowane zrobili prawa" znaczenie przygotowywania black jack. "Każdy w naszej branży musi chcieć upewnić się, że gracze są bezpieczne, i że robimy wszystko, aby wiadomości, które my im pokazujemy, nie wprowadzających w błąd lub nie naruszały zasady i Rightlander daje nam narzędzia niezbędne do zbadania tych problemów i ich rozwiązania, zanim coś zrobią żadnej krzywdy". "Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Ellmount Gaming, aby pomóc im poprawić swoje procesy i lepiej zarządzać swoimi partnerami-partnerów".

Automatyczny monitor zgodności pomaga wykrywać nieodpowiednie treści w różnych lokalizacjach geograficznych, w tym wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch, Szwecji i USA. Rozpoczęty w styczniu 2018 roku, projekt Rightlander.com produkt szybko rozprzestrzenił się na kilka terytoriów na całym świecie i jest używany przez wielu znanych kupców, operatorami i sieciami partnerskimi, aby pomóc im wykonywać swoje obowiązki w zakresie przestrzegania zobowiązań partnerskich. czy kości nielegalne w Kanadzie.
Korzystanie z Rightlander pozwala Ellmount zagwarantować, że partnerzy, wysyłające ruch na swoje strony internetowe, działają w sposób odpowiedzialny czy łatwo jest wygrać w kości. Komentując partnerstwo, Nicole Миттон, kierownik działu obsługi klienta w Rightlander.com powiedział: "Rightlander.com wykonuje ciężką pracę dla operatorów i usług im jasne wyobrażenie o oddziałach, które odwołują się do ich marek w różnych regionach, i o tym, czy robią to odpowiedzialnie" czy kości niezgodne z prawem na Florydzie. Ellmount Gaming podpisała umowę z Rightlander o zwiększeniu zgodności partnerskim wymagania i zwiększenie ich odpowiedzialności za hazard czy trudno jest nauczyć się grać w kości.