Jak uciec od hazardu

szanse na wygraną w texas hold ' em z parą asów

GeoComply został uznany dostawca usług geolokalizacji 2015 roku w wersji Business visionary i eGaming Review jak uciec od hazardu. Urodził się w wyniku partnerstwa między Viggle Inc.
(NASDAQ: VGGL) i Sportech Digital, spółka zależna Sportech PLC (LON: SPO), DraftDay Gaming Group, Inc.dostarcza gotowe rozwiązania do codziennego fantasy-sportu z białymi etykietami organizacjom, które szukają sposobów, aby zarabiać na swoich dotychczasowych użytkowników, chroniąc przy tym swoje cenne bazy danych. Specjalnie dla potrzeb tego szybko rozwijającego się sektora, Solus dostarcza zaawansowane rozwiązania w zakresie lokalizacji i zwalczania nadużyć finansowych, dostosowanych do konkretnych interwencji rynkowych i potrzeb codziennych sportowych gier w gatunku fantasy. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: GeoComply USA, Inc jak zdobyć broń przy napadzie na kasyno. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić www.draftdaygaming.com Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych od Calvina Eira. Jednostka GeoComply gaming, rozszerzona na ponad 200 milionów urządzeń, ma prawie 100-procentowy udział w rynku w USA i licencji, w charakterze dostawcy usług geolokalizacyjnych przez Radę na boisku kontroli stanu Nevada, Dział nadzoru nad procesami gry stanu New Jersey i Wspólnotą Delaware.

Sieć DraftDay wypłaciła ponad 30 milionów dolarów w postaci nagród z utrzymaniem graczy i lojalność wobec marki, nie mają sobie równych w branży szanse na wygraną na automatach w kasynie. Firma GeoComply jest liderem na rynku lokalizacji "poziom zgodności", licząc liderów rynku online-nadawania, płatności i gier w Ameryce Północnej, Europie i Azji swoimi klientami. "DraftDay Gaming Group stara się być najbardziej bezpieczny i niezawodny przez operatora systemu plików DFS w branży szanse na wygraną w texas hold ' em z parą asów.