Korzyści dla pracowników kasyna w stanie Maryland w czasie rzeczywistym

średnia zwycięska ręka w blackjacku

Dmitrij Wałujew – 31 278 dolarów 8. 24 i 25 dnia WSOP podsumowuje, jak George Данцер wygrał swój drugi bransoletka na lato; Brandon Pasteur wygrał swój pierwszy, a 25-letni włoch Davide Суриано zaskoczył świat pokera, wziąwszy koronę w turnieju na 10 tysięcy dolarów.

O tym Pasteur powiedział PokerNews po jego zwycięstwie korzyści dla pracowników kasyna w stanie Maryland w czasie rzeczywistym. Calvin Anderson – człowiek, którego wyjątkowa seria – zaczął zbierać żetony, i były drugi uczestnik turnieju Głównego WSOP, John Рейсенер, również dobrze grał szkoła dealerów w Maryland live casino.

Oba turnieje odbyły się w formacie mistrzostw za 10 000 dolarów, a jego nagroda-mnóstwo pieniędzy i miejsca w górnej części tabeli liderów WSOP 2014 roku "Zawodnik roku" średnie wygrane na automatach. "Czuję się trochę zbyt szczęście, tak teraz...it to już za dużo średnia zwycięska ręka w blackjacku. Powiedział Pasteur średni zwycięski texas hold ' em. Gabriel Нассиф – $102,373 4-ty. Jeff Лизандро – 77 238 dolarów 6 spersonalizowane żetony do prezentów ślubnych. Chris George – $61 594 7 miejsce. Galen Hall – $18 837 George Данцер Bierze bransoletka nr 2 Do George ' a Данцера, bransoletki WSOP są jak autobusy spersonalizowane uchwyty na piłki golfowe żetony do pokera.