Szansę na pokerowe ręce

szansę na 4 w swoim rodzaju w texas hold ' em

Branżowa grupa odpowiedzialnego hazardu (IGRG) wprowadzi zakaz na wszystkie ogłoszenia o licytacji w telewizji podczas transmisji sportowych przed przełomem.uczestnicy nie będą wyświetlać reklamy z pięć minut przed rozpoczęciem imprezy do pięciu minut po jego zakończeniu. Dalsze środki obejmują zaprzestanie reklamy zakładów wokół wyświetleń i ponownych wyświetleń, a także zakaz bukmacherów sponsorować programy sportowe do wododziału. Oczekuje się, że latem 2019 r. zostaną wprowadzone zmiany w Kodeksie hazardu branży IGRG o odpowiedzialną społecznie reklamie, ale oni wykluczenia program wyścigów konnych na koniach i chartów szansę na pokerowe ręce.

John Хаган, przewodniczący IGRG, powiedział: "Dziś przemysł hazardu pozytywnie reaguje na obawy społeczeństwa dotyczące ilości reklam hazardu w telewizji do złamania."Uważamy, że jest to sam w sobie jest przełomowy moment, ponieważ staramy się zapewnić jeszcze bardziej bezpieczne środowisko dla gier, które oczekują konsumenci hazardu i opinia publiczna, i która jest tak ważna dla przyszłego sukcesu i stabilności naszej branży" szansę na legendarny automat. Nowe środki są dodatkowe ograniczenia, które Sky planuje wprowadzić w przyszłym sezonie, który zawiera ograniczenia reklamy zakładów podczas transmisji sportowych do jednej reklamy za przerwę. Członek parlamentu Jeremy Wright, sekretarz stanu w cyfrowej technologii, kultury, MEDIÓW i sportu, powiedział: "Firmy zajmujące się hazardem, zabraniają reklamy w telewizji podczas uprawiania sportu na żywo i cieszę się, że sektor ten uaktywnia się i reaguje na społeczne problemy."Bardzo ważne jest, aby dzieci i wrażliwe grupy ludności były chronione przed zagrożeniem wystąpienia szkody związanej z hazardem szanse na ful w pokerze. Firmy muszą być społecznie odpowiedzialne" szansę na 4 w swoim rodzaju w texas hold ' em.

Kodeks branży hazardu dla społecznie odpowiedzialnej reklamy został wprowadzony w 2007 roku i jest monitorowany Systemem standardów reklamy namiot dla gniazd neo geo 4. Kliknij tutaj, aby przeczytać dyskusję redakcji grupy Gambling Insider o tym, czy potrzebny jest całkowity zakaz podczas transmisji sportowych. złącze zasilania neo geo 4.