żetony do pokera w Seattle

New Hampshire

Hiszpania zdjęła tymczasowe ograniczenia na reklamy hazardu w Internecie, wprowadzone w czasie epidemii коронавируса żetony do pokera w Seattle.

Publikacja Ustawy o Królewskim dekrecie (RDL) 21/2020 w Oficjalnym państwowym dzienniku potwierdza odstępstwa od artykułu 37 Ustawy-rozporządzenia 11/2020, która weszła w życie 3 kwietnia.Środki te zmusiły operatorów drastycznie ograniczyć działalność marketingową online hazardu, podczas gdy Hiszpania znalazła się w ścisłej izolacji w stanie Waszyngton. Operatorzy mogli nadawać wiadomości o grach hazardowych i reklamy tylko z 1 w nocy do 5 rano w sali balowej kasyna Hampton beach. W związku z tym, że w marcu wszystkie podstawowe rodzaje hiszpańskiego sportu zostały zawieszone, to faktycznie zakazał nadawać wszystkie reklamy hazardu New Hampshire.
Prywatna poczta e-mail i łączność cyfrowa również zostały zakazane w ciągu tego okresu, a także oferty i darmowe zakłady sala balowa Hampton Beach casino Hampton. Ale druga część piątego końcowego położenia RDL 21/2020 znosi te ograniczenia z 11 czerwca, aby pokrywać się z powrotem La Liga w tym samym dniu, kiedy Sevilla podejmowała Real Betis" za zamkniętymi drzwiami; ostatni mecz, granego w najwyższym lotu Hiszpanii, został 10 marca Nowy Jork. Zniesienie ograniczeń dzieje, gdy rada ministrów Hiszpanii twierdzi, że dekrety o "nowej normalności", podczas gdy "Stan alarmowy" w Hiszpanii planuje zrezygnować z 21 czerwca. praca w sali balowej salach kasyna Hampton Beach.