Wiedźmin 1 zabij ducha

skyrim skyui pokaż sloty dla zbroi

18-gracze pozostają na polu startowym z 400, a wśród nich Steve Gross, Salman Бехбехани, Eugeniusz Tymoszenko, Willi Маттила, Trevor Pope i Sorel Миззи wiedźmin 1 zabij ducha. Nicholas Fierro, Matt Berki i Jared Хэмби również wchodzą w ten finałowy mix. 87 graczy pozostają w momencie pisania artykułu i liderem żetonów jest Норбет Sexy z 185 000 żetonów wiedźmin 1 poker w kości schuler.
Schneider Wącha Bransoletka Numer trzy To Schneider świetnie ustawił się po pierwszym dniu działania w Zdarzeniu Nr 43: no-limit 2-7 draw Лоубола za 10 000 dolarów. Nie tylko grał w pokera zaledwie trzy lata, ale nigdy nie grałem maksymalnie cztery lata wcześniej i wszedł w pojedynek z Nickiem Шварманном z niedoborem żetonów 6:1.

Bierze 184 590 dolarów po zwycięstwie nad Księciem Józefem w heads-upie. Daniel Идема bierze złoto w Stud za 1,5 tysiąca dolarów Drugi kanadyjski bransoletka został wydany Daniela Идеме po zwycięstwie w Turnieju nr 39: 1500 dolarów za seven card stud Hi-Low 8 lub wyższa, zdarzenie, w trakcie którego jego rodak kanadyjczyk Mike Lee zajął piąte miejsce (jego druga końcowa tabela serii).Идема zapewnił sobie złoto, osiągając swojego drugiego stołu finałowego serii naziemna metra od yvr na poziomie opłaty do river rock casino. Członek Hall of fame pokera Linda Johnson zajął dziewiątą skyrim skyui pokaż sloty dla zbroi. Oliver przeżył pole z 566 graczy, w tym stół finałowy, w którym siedział David Pham, Jared Джеффи i Nick Шварман, aby zabrać do domu pierwszą nagrodę w wysokości 309 071 dolara.