Le joueur de poker le plus riche au monde

le jeux de la roulette

Co: BAC Kiedy: 23-24 października 2015 Gdzie: Messe Berlin Rejestracja: Online, najnowsze wieści o grach hazardowych od Calvina Eira le joueur de poker le plus riche au monde. Po całym dniu sesji, lunchu i komunikacji Matchbook zorganizował after party w centrum Londynu dla wszystkich delegatów w miejscu, które jest jeszcze do ustalenia. Impreza została opracowana dla szkolenia profesjonalnych handlowców i promowanie wymiany praktyczną wiedzę w dziedzinie sportowej handlu.
Co: Konferencja przedsiębiorców Matchbook Kiedy: 14 lutego 2015 Gdzie: Stadion Emirates, Londyn Rejestracja: Online EiG - Doskonałość w grach 15-letnia EiG wraca do Berlina w tym roku z obietnicą zainspirować uczestników na szkolenie le kaz restaurant panoramique du casino de cabourg. Co: EiG Gdy: 20-22 października 2015 Gdzie: Arena Berlin Rejestracja: Online Partnerski konferencja BAC-Berlin BAC przeniósł się do Berlina, a w tym roku hazard czeka ponad 2200 osób, 100 programów partnerskich i 70% uczestników-partnerów le jeu la roulette des problemes.
W dodatku do tętniącego życiem miejsca wystawy sesji będą poświęcone takim tematom, jak SEO, online marketing, nowe rynki i możliwości, a także Wystawa partnerów finansowych le jeux de la roulette. Jak zawsze, organizatorzy potwierdzili szereg oficjalnych sieci firmowych dla wszystkich delegatów, w tym uroczyste przyjęcie z napojami i niedzielny trening automaty i apartamenty Сигела Craiga.
Konferencja ta została opracowana po to, aby przedstawić urzędników i specjalistów branży hazardu z najważniejszymi problemami na rynku, takimi jak regulacja, dochody i podatek możliwości siemens inductie blijft op slot.