Najlepszy poker room w Londynie

najlepszy poker room w lake Tahoe

Firma Camelot UK ogłosiła, że Andy Duncan opuści swoje stanowisko głównego dyrektora wykonawczego Camelot, firmy, która zarządza Narodowej loterii w wielkiej Brytanii najlepszy poker room w Londynie. Nigel Рейлтон, dyrektor generalny Camelot Global, będzie tymczasowo kierował operacjami w wielkiej Brytanii, dopóki firma nie zatrudni stałego następcy Duncana. Duncan, który działa w Camelocie już sześć lat, będzie pracować z Рейлтоном w najbliższych miesiącach, aby pomóc zapewnić płynną transmisję swoich obowiązków najlepszy poker room w Londynie.

Ponadto, Duncan będzie reprezentować wielką brytanię w Camelocie w komisjach Europejskiego stowarzyszenia loterii, Światowego stowarzyszenia loterii i Rady operatorów loterii EuroMillions, dopóki on nie odejdzie na emeryturę w lecie Anglia. Duncan powiedział: "to był Dla mnie wielki zaszczyt, że mogę dokontać Camelot i loterii Narodowej przez ekscytujący okres. "Jestem dumny, że ogólna sprawność od dobrych uczynków w ciągu ostatnich sześciu lat przekroczyła 10 mld zł, co stanowi wzrost o 25% lub prawie 2 mld zł w porównaniu z poprzednimi sześcioma latami najlepszy poker room w lake Tahoe. "Wierzę, że cel leży w oparciu o loterii Krajowej, nigdy nie była silniejsza: zmienić życie, tworząc milionera prawie codziennie i powrót ponad 30 milionów funtów na dobre uczynki co tydzień".
Joe Taylor, prezes Camelot, dodał: "Andy osiągnął ogromny sukces w imieniu graczy loterii Krajowej, zwycięzców i dobrych uczynków, które obsługuje loteria Narodowa alkohol ruletka gra. "Dziękujemy mu za jego wkład w Camelot i loterii Narodowej i życzymy mu wszystkiego najlepszego w przyszłości". gry rakieta w kasynie online.