Stole new orleans saints

jak to blef w pokerze

HeadsUp Entertainment kupuje media-firmy Fanlogic HeadsUp Entertainment ogłosiła, że nabyła firmę Fanlogic LLC, zajmującą się codziennymi fantasy, gier towarzyskich i tematem rywalizacji w grach video stole new orleans saints. WSOP ma w sumie 16 międzynarodowych oddziałów, i z tych oddziałów 888Poker zapewni ekskluzywny online-satelita na WSOP Circuit Brazylia, która ma rozpocząć się 26 października i kontynuować w ciągu ośmiu dni w centrum wystawienniczym Transamerica, czytamy w komunikacie spółki w blogu kącik zabaw new orleans saints.
Sieć pokera online również zaoferuje graczom w pokera w turnieju WSOP Circuit Rozvadov dwa pakiety: kwalifikacji pakiet WSOP Circuit Crazy 888s o wartości 1150 dolarów, który obejmuje udział w równoległym spotkaniu o wartości 888 euro i trzy noce w hotelu King 's; i kwalifikacji pakiet WSOP Circuit Main Event o wartości 2250 dolarów USA, który zawiera wpisowe do turnieju w wysokości 1650 euro i sześć nocy w hotelu King' s rejs w kasynie na żywo promie w Nowym Orleanie. Główna oferta firmy składa się z portali darmowych gier fantasy, w celu przyciągnięcia i utrzymania klientów jak to blef w pokerze.

888Poker również dostarczy online-satelita na WSOP Circuit Розвадов, który odbędzie się w dniach od 27 października do 14 listopada w kasynie King ' s, w sumie 42 zdarzenia jak złamać remis w pokerze. Wpisowe wynosi od 200 do 8 888 euro dla zdarzeń Pot-limit Omaha High Roller 8-Maksymalnie 200 000 euro. Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira jak zablokować się od witryn hazardowych. HeadsUp planuje uzyskiwać dochody poprzez marketingowych kontraktów z dużymi partnerami marki, zespołami sportowymi, organizacjami charytatywnymi i poprzez bezpośrednią interakcję z użytkownikami. Oczekuje się, że to przejęcie wzmocni plany HeadsUp w sprawie rozszerzenia działalności na arenie międzynarodowej.