Kasyna harrah ' s hoosier park w Anderson

kasyna harrah ' s hoosier park ponownie otwiera

U dyrektora generalnego i prezesa zarządu Amaya Gaming Davida Баазова wielkie plany na PokerStars, w tym wtórny listing albo na Londyńskiej giełdzie papierów wartościowych, albo na Nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych kasyna harrah ' s hoosier park w Anderson.

Gazeta "Sunday Times" poinformował o zamiarze Amaya dodać go do istniejącego listing na giełdzie w Toronto, po spotkaniu z Баазовым Indiana. Dyrektor generalny Amaya nie podjął żadnej decyzji o tym, gdzie odbędzie się wtórny listing, stwierdzając tylko, że w mapach dla nowych właścicieli PokerStars w niedalekiej przyszłości będzie dual listing turniej gier automatów harrah ' s gulf coast. Już za największą stroną online hazardu na świecie, z ponad 85 milionów użytkowników, PokerStars wraz z Full Tilt Poker został niedawno kupiony przez Amaya Gaming za niesamowitą kwotę 4,9 mld dolarów, czyli około 2,9 mld zł według aktualnych kursów walut kasyna harrah ' s hoosier park ponownie otwiera. Wraz z pojawieniem się serwisu pokerowego Amaya robi jeszcze jedną próbę powiedzieć o sobie jak o тяжеловесе w branży online-гемблинга, że to niezwykłe osiągnięcie dla firmy, z której w zaledwie 10 lat.
Londyn i Nowy Jork-idealne miejsca dla Amaya, aby zaprezentować nową zabawkę firmy. Londyn już dał się poznać jako siedlisko hazardu firm zarejestrowanych na giełdzie, w tym Bwin.party i 888.com czy będzie w stanie Waszyngton legalizacji sportowe gry hazardowe.

Ale zanim Баазов w stanie podjąć jakąkolwiek decyzję, zakup Amaya PokerStars nadal wymaga zatwierdzenia przez akcjonariuszy spółki doczeka czy Rose produkcji nowych slotów na boże narodzenie dostawy. Wjazd do USA-to krok w dobrym kierunku dla wszystkich zainteresowanych stron. PokerStars i Full Tilt już posiadają dwie trzecie rynku online-гемблинга, i ta ostatnia transakcja potencjalnie zwiększy ich wiarygodność na całym świecie czy będzie nam zostało zalegalizowane online poker. Otrzymuj najnowsze wieści o grach hazardowych od Calvina Eira online gambling regulation south africa.