Najbardziej dochodowe automaty na beau rivage

darmowe automaty do gry eye of ra

W piątek przedstawiciel Paradise City powiedział lokalnej gazecie Chosun Ilbo, że nowy ośrodek w regionie Incheon przyjął ponad 310 tysięcy odwiedzających w swoim kasyna, hotelu i sali konferencyjnej najbardziej dochodowe automaty na beau rivage.

Sukces premiery pozostał niekwestionowanym, co najmniej do końca tygodnia. Ki-Jung Hyun powiedział, że "około 90% pokoi w hotelach były zajęte" od momentu uroczystego otwarcia hotelu 20 kwietnia najbardziej dochodowe automaty do gry w bellagio. Według doniesień, korea Południowa próbowała uzupełnić niedobór Chin, zwiększając swoje działania marketingowe, mające na inne kraje regionu, ale trwająca bojowość Korei Północnej, wygląda na to, przecina te wysiłki w zarodku najbardziej dochodowe automaty do gry w borgata. Stosunkowo dobrych wskaźników Paradise City do tej pory, przynajmniej częściowo, można wytłumaczyć faktem, że nieruchomość została pomyślana w czasie, gdy związek Południowej Korei z Chinami-głównym źródłem branży kasyn tylko dla cudzoziemców w kraju – były w o wiele lepszych sposobów niż teraz. Południowokoreański operator kasyna tylko dla cudzoziemców Paradise Co Ltd otworzył Paradise City, pierwszy duży zintegrowany ośrodek w kraju, w kwietniu tego roku darmowe automaty do gry eye of ra.
Raj planował, że jego resort będzie przyjmować 1,5 mln gości w 2017 roku, a to oznacza, że do końca roku będzie musiał wiele zrobić, jeśli cel ten zostanie osiągnięty darmowe automaty do gry eye of ra.