Przegrał wszystkie swoje pieniądze w hazard

jak wygrać w blackjack

Komisja do spraw hazardu Канавейка (KGC) więcej nie będzie zezwalać swoim licencjobiorców online hazardu obsługiwać klientów w stanach ZJEDNOCZONYCH po tym, jak specjalista centrum przetwarzania danych w Канавейке został wylosowany do naruszenia licencji w New Jersey. W poniedziałek Wydział nadzoru nad gier gry w New Jersey (DGE) ogłosił, że osiągnął porozumienie z KGC, aby zagwarantować, że strony internetowe na bazie Kahnawake nie będą przyjmować klientów z dowolnego stanu USA, w którym taka działalność będzie nielegalna przegrał wszystkie swoje pieniądze w hazard. Nowa polityka wchodzi w życie z dniem 1 września. Continent 8, specjalista centrum przetwarzania danych na bazie Каханаваке, otrzymał odstąpienie od transakcji od DGE w 2014 roku, aby pozwolić mu pracować na regulowanym внутригосударственном rynku online hazardu New Jersey.
Zeszłej jesieni "Kontynent 8" był cytowany w raporcie "New York times", w którym stwierdzono, że wielu operatorów, pracujących w USA, korzystają z usługi "Kontynentu 8" jak wygrać w blackjacka w kasynie. The Times kontynuował swoje śledztwo, kontaktując się z przedstawicielem DGE, który wyraził zdziwienie tym odkryciem, stwierdzając, że Continent 8 "musi z należytą starannością w odniesieniu do swoich klientów" i że DGE "zacznie regulujące procedury" przeciw Cont 8, jeśli okaże się, że firma świadomie prowadził sprawy z operatorami pracującymi z USA jak wygrać w automatach kasyno big fish. Wielu operatorów, pracujących w USA, wcześniej przestali oferować usługi w stanach zjednoczonych, które uruchomiły swoje własne wewnętrzne regulowane online rynki jak wygrać w blackjack.

Ale GD obecnie rozszerza swoją władzę poza swoje granice na inne państwa, które jeszcze regulować swoje rynki jak cały czas wygrywać w blackjacka. Ten ostatni krok DGE należy za inne wysiłki, skierowane na to, aby nie ingerować w swoją własną sferę działalności, w tym przymus partnerów hazardu online zaprzestania prowadzenia działalności gospodarczej z witryn, które mają licencję międzynarodową, i dodawanie pieczęci urzędowych zgody na strony internetowe, licencjonowane DGE. Otrzymuj najnowsze wieści o grach hazardowych od Calvina Eira.