To był hazardzistą

jeśli przegrywasz

"ReelNRG jest jednym z najbardziej interesujących dostawców w branży i cieszymy się z nawiązania owocnych i długoterminowych kontaktów handlowych". "Powszechnie znany pakiet innowacyjnych rozwiązań dla kasyn i bukmacherów Digitain zapewnia szeroki i szeroki portfolio międzynarodowych operatorów, dlatego jesteśmy bardzo dumni z tego, że podpisali kontrakt z firmą to był hazardzistą. Transakcja zawarta w końcu marca, co oznacza, że partnerzy ormiańskiego dostawcy mogą poszerzyć swoje gry oferta gier od twórców, podłączonych do platformy, takich jak wiodący dostawca gier Leap Gaming, który jest łączony z 1x2gaming na platformie, aby móc oferować najszerszy asortyment wirtualnych sportów na jednym zdalnym serwerze gry (RGS), oprócz gry planszowe i gniazd od spółek zależnych 1x2gaming i marki 1×2 sieci Iron Dog Studio. "Dzięki zaawansowanej grafice, innowacyjnych funkcji gamification i zapierające dech w piersiach efektów dźwiękowych naszą ofertę produktów z pewnością stanie się hitem wśród partnerów Digitain i ich graczy" to zawsze słoneczny gier gif. Brytyjska firma o tworzeniu gier dla kasyn ReelNRG Limited właśnie podpisała komercyjne umowę ze swoim nowym partnerem Digitain, zgodnie z którym jej wysokiej jakości automaty staną się dostępne dla większej liczby graczy."Obowiązkowa" integracja licencji katalogu sloty, jackpoty i narzędzi promocyjnych Londyńskiej komisji hazardu dla programistów gier (UKGC) i Kontroli gier hazardowych Malty (MGA) wzmacnia historię wiodącego dostawcy platform dla bukmacherów i kasyn, świadczącej szeroki zakres źródeł dochodu dla swojej sieci ponad 100 operatorów to tylko problem hazardu.
"Własne gry 1X2 Network stały się nieodłącznym ofertą dla naszych globalnych partnerów operatorów i ich graczy, więc dla nas sens rozwijać partnerstwo i uzyskać więcej firm gry przez 3PI jeśli przegrywasz. "3PI zapewnia różnorodność i jakość, utrzymując przy tym bogatą tradycję 1X2 w obszarze fantastycznej obsługi i zarządzania kontami, a także możliwość dodawania podobne gry wirtualne gry sportowe, które obecnie naprawdę mogą przynieść korzyści klientom Digitains, podczas gdy w sprzedaży nie brakuje sportów".

Rosnąca współpraca: Ze swojej strony, Мкртумян z Difitain dodał.. otwarcie kasyna hard rock w północnej Indiana. Oprócz różnorodności wyboru rynków zakładów sportowych, wielokrotnie nagradzany pakiet kasyno Digitain może być łatwo zintegrowany z pomocą modułowe i elastyczne API praca w kasynie hard rock w północnej Indiana.