Menu w formie bufetu w kasynie turning stone

słynny gry canyon w stanie Utah

W zeszłym tygodniu został przedstawiony drugi rachunek za tyle samo tygodni, który zalegalizować internetowych gier hazardowych w Pensylwanii.
Projekt ustawy 695 przedstawiciela stanu Nicka Миккарелли różni się od projektu ustawy 649 przedstawiciela partii Demokratycznej Johna Payne ' a o legalizacji online hazardu, jednak, ponieważ oferuje tylko legalizacji pokera online w stanach menu w formie bufetu w kasynie turning stone. Projekt ustawy Миккарелли, w odróżnieniu od Peina, zawiera punkt o złych graczy, który wykluczał tych, którzy naruszyli Ustawę o walce z nielegalnych grach hazardowych w Internecie (UIGEA) z 2006 roku, kiedy federalny zakaz został nałożony na wszystkie formy online hazardu w USA, i operatorzy, którzy nadal przyjmować zakłady od amerykańskich graczy po 31 grudnia 2006 roku, zostały by zakazane. Jedynymi wyjątkami, wykonanymi dla tych operatorów, będą te, które w tym czasie znajdowały się pod federalnej lub państwowej licencji.Миккарелли podkreślił członków izby reprezentantów, że do pokera nie powinny być traktowane tak samo, jak do innych gier, i że chce utrzymać graczy w Pensylwanii z korzystania z nielegalnych rynków dla hazardu w Internecie. On powiedział: "Poker w dużej mierze różni się od bankowych gier, które czynią go najlepszym dla wdrażania interaktywnych gier.

Operatorzy gry w pokera nie są uczestnikami gier i obojętne do ich śmierci. "Ponadto, wielu mieszkańców Pensylwanii biorą udział w nielegalnych i mocnych stron pokerowych zasady blackjacka w kasynie turning stone.

Tworzenie solidnej normatywnej bazy pod kontrolą Rady ds słynne cytaty o życiu i grach hazardowych. gier pomoże zamknąć te nielegalne strony i poprawić ochronę konsumentów do naszych gier mieszkańców". Operatorzy będą zobowiązani do współpracy z istniejącymi posiadaczy licencji w stanie, jak to było w przypadku z wynikiem Payne ' a i legalizacją online hazardu w New Jersey w 2013 roku. Licencji kosztować 5 milionów dolarów, a operatorzy облагались by opodatkowane w wysokości 14% od przychodów brutto z gier.Миккарелли wcześniej przedstawił rachunek za hazard w Internecie w zeszłym roku. słynny gry canyon w stanie Utah.