Otwarta czy droga od kasyna do Тентерфилда

gra w kości poker

Badanie pokazuje, że 22,7 milion amerykanie postawią na Super bowl w tym roku 6 mld dolarów, według American gaming association (AGA) otwarta czy droga od kasyna do Тентерфилда. Przeprowadzony w imieniu TAK, Morning Consult wśród krajową próbkę z 2 201 dorosłego 22 stycznia 2019 roku. Wywiad przeprowadzono w Internecie, a dane były ważone, aby przybliżyć docelową populację dorosłych na podstawie wieku, pochodzenia etnicznego, płci, poziomu wykształcenia i regionu czy рулеточный stół фальсифицированным. Donoszący dokładność wynosi +/-2% i jest wyższy wśród podgrup darmowe gry w kasynie.
Prawie co dziesiąty amerykanin w wysokości 22,7 mln osób, planuje postawić na Super bowl LIII, według danych Morning Consult. W badaniu rozpatrywano również zakłady na Super bowl na nielegalne rynku, twierdząc, że 1,8 miliona amerykanów planuje postawić nielegalnie przez bukmacherów, a jeszcze miliony-przez offshore online bukmacherzy gra w kości poker.
Bill Miller, prezes i dyrektor generalny AGA, powiedział: "Więcej amerykanów niż kiedykolwiek wcześniej, będą mogli postawić na legalne sportowe książki, które obecnie działają w ośmiu stanach, przynosząc cenne dochody rządów stanowych, lokalnych i plemiennych, rządom i zwiększając udział kibiców w grze."Te rezultaty, jednak również wskazują na dalsze ożywienie niebezpiecznego, nielegalnego rynku zakładów sportowych w Ameryce gra w kości kasyna. Dla jurysdykcji jak ważne jest, aby prowadzić rozsądną politykę, która zapewnia bezpieczną, legalną alternatywę z ochroną dla prawie 23 milionów amerykanów, które sprawią, że zakład na wielką grę"..