Czy w kasynie na Times square

czy рулеточный stół фальсифицированным

Przywódca, 30-letni Czy Don Zupa, powiedział, że on płacił każdy z jego trzech podwładnych na 50 tysięcy thb (1400 usd) miesięcznie za zarządzanie witryną online zakładów sportowych. Od tego czasu Park twierdził, że strony taktowali zakłady na łączną kwotę 135,4 mld koron (114 mln usd), z których strony zachowały 24 mld koron (20,2 mln usd) jako zysku.
Park twierdził, że na stronie była lista klientów z około 20 tysięcy graczy, którzy używali aliasy, aby policja nie łączyła działalność na ich rachunkach bankowych witryn internetowych czy w kasynie na Times square. Wśród zatrzymanych były właściciel stron internetowych, człowiek, określonego tylko jak Lee, a także operator stron internetowych, człowiek, określonego tylko jak Park czy jest otwarte kasyno rocky gap.

Park, jak poinformowano, zarządzał obiektami z Shenyang w prowincji Liaoning, choć wykorzystał swój udział w zyskach, aby żyć w "luksusowym" domu u siebie w domu w Pusan otwarta czy droga od kasyna do Тентерфилда. Władze Korei Południowej zakończyli działalność w zakresie gier hazardowych w Internecie, podając się za sieć sklepów online. Policja twierdziła, że co najmniej jeden z обыскиваемых stron znajdował się pod kontrolą lokalnej grupy "triada" czy рулеточный stół фальсифицированным.