Pobierz aplikację royal slot reward

darmowe automaty do gry skarby Troi online

Imperial Pacific International (IPI) wypłaci 3,4 miliona dolarów Ministerstwo pracy USA po tym, jak śledztwo wykazało naruszenia praw pracowniczych w miejscu budowanego ośrodka Saipan pobierz aplikację royal slot reward.
Firma nie wypłaciła pracownikom minimalne wynagrodzenie lub pracy w godzinach nadliczbowych w okresie od stycznia 2016 roku do grudnia 2017 roku. Nowy ośrodek IPI będzie łączyć noclegi w luksusowych kasyn, w których będzie ponad 200 stołów do gry i 350 automatów do gier. Mandat firmy pokryje 1,6 miliona dolarów w postaci płac, 1,6 miliona dolarów w postaci odszkodowania i 200 000 dolarów w postaci cywilnych kar pieniężnych królewska nagroda za gniazdo apk pobierz dla android.

Wszystko to pojedyncze płatności, które należy wpłacić do grudnia 2019, 2020 i 2021 roku odpowiednio. IPI również kazano "zmienić swoją praktykę płac i wymagać, aby wszyscy wykonawcy zmieniły i zachowały swoją praktykę płac, płacąc pracownikom stawkę godzinową zgodnie z minimalnego wynagrodzenia oraz rozporządzeniem w sprawie nadliczbowych godzin pracy przewidzianych przepisami prawa pracy" królewska aplikacja dla automatów pobierz apk. Niedawno firma oświadczyła, że może pominąć ostatni okres budowy w lutym 2021 roku z powodu braku siły roboczej w ośrodku Imperial Pacific.
Obecnie w IPI działają 253 budowniczego, i wiceprezes IPI budowy Eric Pun oświadczył, że do wykonywania bieżącego okresu konieczne 1000 pracowników. darmowe automaty do gry skarby Troi online.