Gniazdo rarytas 12 aktualizacja 3

ile można wygrać w turnieju pokerowym

Dyrektor generalny SportPesa Ronald Караури oświadczył, że operator zrewidować swoją działalność w Kenii po odwołaniu 20 - procentowego podatku na wygrane. Niedawno firma zakończyła działalność w kraju po tym, jak rząd wprowadził 20% - wego podatku akcyzowego na wszystkie zakłady gniazdo rarytas 12 aktualizacja 3. Rozmawiając w tym czasie z Wtyczką hazardu, Караури wyjaśnił, jak podatek uniemożliwił pobyt na rynku materiały do aktualizacji slotów rarity 12. On powiedział: "Oczekuje się, że będzie to podatek w wysokości 20% kwoty zakładu.
Fakt, że mamy już podatek od wygranych, co oznacza, że model biznesowy całkowicie się rozpada" łajdak флэттс casino Niagara falls. Na ostatniej rozprawie sąd Apelacyjny w sprawach podatkowych; Kenii zniósł podatek akcyzowy, orzekając, że "wygrana", jak określono w podatku dochodowym, nie zawiera kwoty pierwotnie postawione przez gracza ile można wygrać w turnieju pokerowym.

W oświadczeniu, opublikowanym Gambling Insider, Караури powiedział: "Dzisiejsza uchwała jest ważnym wydarzeniem zarówno dla SportPesa, jak i dla szerszego sektora stawek w Kenii, zmieniając poprzednią politykę rządu, która zrobiła sektor handlowy i ekonomicznie нежизнеспособным."Teraz SportPesa ponowne rozpatrzenie przyszłość swojej działalności w Kenii ile można wygrać w kasynie. Nadal jesteśmy zobowiązani do ścisłej współpracy ze wszystkimi zainteresowanymi stronami w Kenii, starając się przedłużyć naszą licencję i wznowić naszą działalność w najbliższej przyszłości". nie płacąc podatków.