Stoły do gry w pokera w kasynie na sprzedaż wielka Brytania

toster z długimi gniazdo bosch 4 kromki

Dragonfish i spółka bwin.party Cashcade porozumiały się w sprawie przedłużenia na cztery lata, w wyniku czego jednostka B2B operatora online hazard 888 Holdings będzie udostępniać platformę dla bingo dla takich marek, jak Foxy Bingo i Cheeky Bingo. Fani formatu Foxy Bingo i śmiały Bingo mogą być spokojni, ponieważ Dragonfish i Cashcade porozumiały się w sprawie nowej przedłużeniu na cztery lata, co powinno oznaczać, że na platformie online-gigantów bingo w wielkiej Brytanii wszystko pozostaje "jak zwykle".

Dragonfish, dział B2B rozwijającego się operatora online hazard 888 Holdings, uścisnął rękę nowego четырехлетнему przedłużenia swojej umowy o dostawcach z Cashcade Ltd, brytyjskiej marketingowych przez firmę online hazardu, która zarządza biznesem online bingo dla rozrywki cyfrowej bwin.party stoły do gry w pokera w kasynie na sprzedaż wielka Brytania. Rozdział Dragonfish Yaniv Schwartz uważa, że rozszerzenie jest wspaniałą wiadomością dla swoich klientów wędrówka przez kanion borrego Springs gniazdo. "To pozwoli klientom na bwin.party nadal cieszyć się bogatym zestawem treści Dragonfish platformy bingo, wytrawny mobilnych ofertą i rozrywkowych funkcji" - powiedział Schwartz. Cashcade powstała w 2000 roku, głównie do zarządzania Getminted.com online witryny bosch inductie van slot afhalen.

W 2004 roku Cashcade zatrudnił byłego walijskiego piłki nożnej kapitana i gwiazdę hollywood Vinnie Jones jako ambasadora marki dla swojego GetmintedPoker.com kampania marketingowa. W 2007 roku Cashcade nadal zatrudniać najlepszych uczestników brytyjskich świąt, kiedy wymieniali pieniądze, aby przyciągnąć Katie Price na pokład jako osoby FoxyBingo.com praca, która zajmowała, dopóki nie zerwała w 2009 roku; przy okazji, w tym samym roku zostały zakupione PartyGaming toster z długimi gniazdo bosch 4 kromki. Bwin.party dyrektor Golan Wytrząsa powiedział: "zgodnie z nową umową postaramy się zapewnić unikalny punkt różnicowania i potencjalnie otworzyć inne źródła dochodu, przedstawiając niektóre z najbardziej udanych oryginalnych gier na bwin.party na platformie Dragonfish bingo". Inni klienci Cashcade w bingo obejmują gazety Mirror " i "Daily Mail" wygrać w automaty do gry bez depozytu na prawdziwe pieniądze. Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira wygraj w automacie na prawdziwe pieniądze.