Pomyśl życzenie nocy w kasynie

pomyśl życzenie w pokerowym turnieju w Sacramento

Odkąd CIE zainwestowała znaczne środki w rozwój firmy pomyśl życzenie nocy w kasynie. Gry online, w ostatecznym rachunku, powinny stać się masowymi po tym, jak zostaną wyeliminowane różne prawne przeszkody, nawet jeśli to zajmie znaczną ilość lat". Konsorcjum, na czele z Шанхайским gigantem technologii sieciowych, Co.to zapłać 4,4 miliarda dolarów za spółkę zależną Caesars Interactive Z raportu Bloomberg i Reuters na weekend wynika, że zostało osiągnięte porozumienie o nabyciu spółki zależnej w projektowaniu gier społecznościowych Caesars Interactive Entertainment Playtika konsorcjum, którym przewodzi przez firmę Shanghai Giant Network Technology Co..agencje Informacyjne donoszą, że konsorcjum zgodził się na wynagrodzenie w wysokości 4,4 mld dolarów w gotówce, w którego skład wchodzą Yunfeng Capital, prywatna spółka akcyjna, założona przewodniczącym Alibaba Group Holding Ltd. Jack Ma; China Oceanwide Holdings Group Co; China Minsheng Trust Co.i fundusz Hony Capital niech ich wszystkich postawić w kości.
Konsorcjum poinformował w niedzielę, że porozumienie osiągnięte, i że Playtika pozostanie niezależną od swojej siedziby w Херлии, Izrael."Transakcja daje chińskim klientom wsparcie w szybko rozwijającym się segmencie branży gier, ponieważ użytkownicy uzyskują dostęp do aplikacji mobilnych przez system na bazie komputerów PC i konsol",-zaznaczył Блумбергс przypisuj miejsca do spotkań w kalendarzu Google. Mitch Garber dyrektor generalny Caesars Interactive, oświadczył, że Playtika jest opłacalna i rozwijającą się firmą z 1300 pracowników, wielu udanych gier i miliony codziennych użytkowników pomyśl życzenie w pokerowym turnieju w Sacramento.
CIE nabyła Playtika w 2011 roku za 90 milionów dolarów, gdy personel firmy wynosił zaledwie 15 osób. W raportach także cytowane analizy, które wskazują na zakaz online hazardu w Chinach, ale komentują:"Nie zważając na problemy prawne w Chinach, tym chińskim inwestorom łatwiej prowadzić długą grę.