Przez cały pokerowy stół na 6 osób

atlantic City w New Jersey epoka hazardu

Całkowity zysk netto Delta Corp.po zapłaceniu podatków i udziału akcjonariuszy mniejszościowych również wzrosła do 680 procent w ujęciu rocznym, do 322,5 mln rupii indyjskich przez cały pokerowy stół na 6 osób.

Rząd Australii jest również rozwiązywał stuprocentowej spółki Delta, Delta Pleasure Cruise Company, zarządzanie каравеллой MV Royale Flotel – Дельтин na rzece Мандови blat do pokera na 6 osób. W lipcu hotelowa firma ogłosiła, że osiągnęła porozumienie w sprawie umowy na prowadzenie kasyna w hotel Denzong Regency położony jest w Гангтоке w stanie Sikkim wymiary pokerowego stołu na 6 osób.
jest właścicielem trzech z sześciu wydanych na morzu licencji na hazard w Goa w dodatku do zintegrowanego narciarskiego kasyno w Дамане i trzy obiekty luksusowe nieruchomości hotelowych w Goa—Deltin Suites, Deltin Palms i Villa Marina by Deltin atlantic City w New Jersey epoka hazardu. Oprócz kasyna, Delta Corp także zajęła się grami online i zapłaciła ponad 7 milionów dolarów w gotówce za zakup 26 procent akcji Gauss Networks Pvt kasynie Atlantic City. Feniks-jeden z ponad pół tuzina poker roomów, pracujących w Bangalore, dzięki ochronie prawnej sądu najwyższego Карнатаки w odniesieniu do pokera, udzielonej decyzją 2013 roku na rzecz Indian association of poker New Jersey.