Ile trzeba mieć lat

aby grać w kasynie indigo sky

Pole ostatecznie spadła do dwóch ostatnich graczy z Сяоюн Liao (5 – f-10 100 dolarów), Xiang, Czy (4 – f-12 200 dolarów) i Чжисюн Tanya (3-f – 16 700 dolarów), które zostały wyeliminowane konsekwentnie ile trzeba mieć lat.
Z jego pierwszym zwycięstwem w turnieju za jego pasem można z całą pewnością powiedzieć, że jego nazwisko zostanie wymienione w schemacie APT przez dość długi czas aby grać w kasynie foxwoods. Był to, delikatnie mówiąc, nie jest lekki stół finałowy, ale dzięki czystego rzemiosła i niektórych czasie gry Yu był w stanie odwrócić konkurencyjną pole, które obejmowało silny chiński i japoński kontyngent, w który wchodziły chińscy gracze Tang Ji Сюн, Xiang Czy Сяоюн Liao i Chen Cao, a także japońscy gracze Такуя Kato i Йоичи Уэсуги ile trzeba mieć lat.
Koreańczykiem i kanadyjczyk Ryan Yu przeszedł do historii azjatyckiego pokerowego wycieczki, stając się pierwszym w historii zwycięzcą azjatyckiej serii APT w Jeju, zdobywając tytuł, pokonując 166 graczy na swojej drodze do swojego эпохальному osiągnięcia aby grać w kasynie indigo sky. Mimo, że Кэто zajął drugi, to i tak wróciła do domu z całkiem niezłym łupem, zabierając 29 100 dolarów ile trzeba mieć lat. Mając w polu widzenia tylko japończyka Такуя Kato, Yu powoli zbliżył się do pracy, i choć to nie było łatwe – japończyk sam w sobie był dość rozgwieżdżonym, – Yu w końcu zadał ostatnie poprawki zwycięstwa, wygrywając 36 100 dolarów i, co ważniejsze, obstawiając na to, że będzie on pierwszym w historii zwycięzcą turnieju azjatyckiej serii APT w Jeju aby grać w kasynie моронго.
Stamtąd Yu zebrał swój stos żetonów, ostatecznie zapewniając sobie miejsce w decydującej walce, aby określić pierwszego zwycięzcy azjatyckiej serii Jeju ile trzeba mieć lat. Jego sprawie, na pewno pomogło to, że niektóre doskonałe gracze trafili na tory, jak tylko rozpoczął się stół finałowy, w tym wieloletnie finalista APT Casey Castle (8 – st – 5700 dolarów), Chen Cao (7-st-6800 dolarów) i Йоичи Уэсуги (6-8300 dolarów) aby grać w kasynie Hollywood.